Rady by sme sa predstavili

MUDr. Eva NOVÁKOVÁ
detská lekárka

Detská lekárka MUDr. Eva Nováková promovala na LFUK v Bratislave v roku 1987. Do roku 1994 pracovala na Detskom oddelení v Leviciach ako sekundárna lekárka. V roku 1990 atestovala z pediatrie a v roku 1994 ukončila francúzsku homeopatickú školu v Bratislave. Neustále sa vzdeláva v oblasti klasickej aj prírodnej medicíny. V roku 2003 absolvovala jeden z odborov alternatívnej medicíny a stala sa atestovaným špecialistom detoxikačnej medicíny podľa MUDr. Josefa Jonáša z Prahy. V roku 2012 sa stala šťastnou babičkou svojho prvého vnúčika a tiež začala navštevovať odborný kurz, aby sa mohla stať certifikovanou laktačnou poradkyňou.

Michaela LOMJANSKÁ
detská sestrička

Detská sestrička Michaela Lomjanská po ukončení štúdia na SZŠ v Topoľčanoch pracovala 1,5 roka ako detská sestra v ÚSS pre telesne a mentálne postihnuté deti a mládež. Neskôr odišla do Nemecka ako AU-PAIR, kde sa starala o dve deti a žila tam 2,5 roka. Po návrate domov sa zamestnala v ambulancii všeobecnej lekárky, s ktorou pracovala 6 rokov. Nasledovala materská dovolenka a po nej pracovala ako terénna sestra v súkromnej ošetrovateľskej agentúre.
Sestrička Michaela má 37 rokov, je vydatá a šťastná mamička dvoch detičiek. Dcéra sa volá Eliška a má 7 rokov a syn Filipko, ktorý má 5 rokov je huncútsky škôlkár. So svojou rodinou žije v Leviciach, no cez víkendy si radi užívajú dedinského života u starých rodičov.